Escuche Voice-Overs en categoría Turco

Seleccione los artistas de doblaje de nuestra base de datos, escuche las muestras y
seleccione la mejor voz para su proyecto con el botón "Reserva este Actor de Voz".

Cargando... Actor De Voz | Página 1

OPCIONES DE FILTRO

BORRADOR DE PROYECTOS

Tiene que Registrarse o iniciar sesión para guardar sus proyectos como borrador.

Si aún no tienes una cuenta, haga clic aquí para registrarse.
Seslendirme ve dublaj sanatçısı ayrıca sunuculuk,radyo programları ve şiir okuma dereceleri bulunmaktadır.20 Haziran İstanbul doğumlu olan sanatçı Yüksek Öğrenimini Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde yaptı.
read more
89,86
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas

Merhaba, Çocuk yaşta tanıştığım medya ile bağlarını hiç koparmadan yaşayan ben, profesyonel olarak Radyo-TV program yapımcılığı,sunuculuğu ve seslendirmen olarak da deneyimlediğim yılların tecrübesi ile artık burada da varım. Birlikte çalışalım ve keyifli işler çıkaralım isterim... Beklerim. Hoş kalın.
read more
8,99
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas

Profesyonel yaşantıma 1984 yılında aktör olarak başladım,bu süre zarfında birçok sinema filmi ve Tv.dizisinde önemli roller oynadım.2001 yılından bu yanada ağırlıklı olarak seslendirme çalışmaları yapıyorum.Hali hazırda pek çok Tv kanalı ve Netflix'de seslendirdiğim diziler ve filmler yayınlanmaktadır.Reklam alanında ise son olarak Rowenta süpürge ve Turkcell anneler günü filmini seslendirdim.
read more
161,75
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas

Merhaba ben Necip Mehmet Özkan. 2008 yılından bu yana yerel, bölgesel ve ulusal ölçekte yayın yapan radyo, televizyon gibi çeşitli medya mecralarına seslendirme hizmeti veriyorum. Kimi zaman haber, kimi zaman belgesel, reklam veya daha farklı projelerde sesimi duymuş olabilirsiniz. Halen özel bir radyo istasyonunda haftanın altı günü canlı yayın yapmaktayım.
read more
Este artista trabaja con el método de propuesta.

1982 senesinde gazeteciliğe başladım. Uzun yıllar muhabirlik, haber müdürlüğü ve reklamcılık yaptım. 1991 yılında Televizyon sektöründe Flash TV’ de başladım. Bu yıllarda bir yandan haber spikerliği diler yandan yapımcılık ve yönetmenlik yaptım. 1995 yılından itibaren 3 sene TRT 2’ nin kurumsal sesi olarak görev yaptım. Türkiye’ de bu dönemde ses getiren bir çok programa sesim ve haberciliğim ile emek verdim. Kanal E ile devam eden haber spikerliğim daha sonra Kanal 6 ile sürdü. Kanal 6’da hem programcılık hem yöneticilik yaptım. 1999 senesinden itibaren ATV’nin kurumsal sesi olarak görev başladım. Ayrıca Hürriyet, ECA, BİMEKS, Dünya Göz Hastanesi, Dünya Göz, LUKOIL gibi yüzlerce firmanın reklam filmlerini seslendirdim ve kurumsal sesi olarak hizmet verdim. 2010 senesinde yönetmenliğini Zülfü Livaneli’nin yaptığı "VEDA" filminde ise Mustafa Kemal'in son dönemini oynadım. 2011 senesinde Osman Tolga’nın çektiği "Emanet" isimli kısa belgeselde yine Mustafa Kemal'i oynadı.
read more
359,44
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas

25 yıllık radyo programcısıyım. Tv reklamları ve son dönemde özellikle dijital alanda spotify, hp, xbet, topeleven gibi bilinen markaların reklam seslendirmelerini yaptım.
44,93
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 2 Horas

22 Yıldır profesyonel seslendirme yapıyorum. Seslendirmesini yaptığım markalardan bazıları; Mercedes Benz, Philips, Trivago, 3M, Western Union. Birçok yabancı profesyonel seslendirme sanatçısının tercihi Sennheiser MKH 416 mikrofon kullanıyorum. İşlerimi çok kaliteli bir ses kaydı ile tüm istenmeyen seslerden (nefes, ağız vb. sesler) arındırılmış bir şekilde teslim ediyorum. I have been doing voiceover for 21 years and I have my own professional studio. Your records will be delivered very clearly and free from breathing sounds / inhalations. I’m using the Sennheiser MKH 416 microphone that is the choice of professionals. You can hear my voice in many commercials in Turkey.
read more
89,86
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas

20 yılı aşkın süredir iyi nitelikli işlere imza attığı meslek hayatına 1998 yılında Bursa Line TV'de haber spikeri olarak başladı. Sırasıyla Bursa AS TV ve Bursa OLAY FM'de haber editörlüğü ve haber spikerliği yaptı. Bursa OLAY TV'de haber ve program perforeleri seslendirdi. Şu anda Freelance olarak reklam, tanıtım, santral ve haber için seslendirme yapıyor. Türk Dili'ne hakimiyeti, doğru tonlama ve vurgulama açısından tercih edebilirsiniz. Profesyonel bir seslendirmeye ihtiyaç duyduğunuzda bana ulaşın, kaliteli işlere birlikte imza atalım...
read more
13,48
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas

20 yıla yakın süredir, TRT başta olmak üzere pek çok yapım ve yayına ses veren usta sanatçıdır.
Este artista trabaja con el método de propuesta.

Radyo Televizyon Programcılığı, diksiyon, seslendirme-dublaj ve oyunculuk eğitimi aldım.
31,45
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 14 Horas

Total 0 grabacion
Voz en inglés sobre los precios rápidos y asequibles. El turco, que es una de las lenguas altai, está intensamente ocupado en la región entre los Balcanes y el Mar Caspio. Se cree que el turco se ha utilizado durante 8500 años. Los documentos escritos más antiguos del mundo están escritos en turco. Es la continuación de la lengua otomana. La mayor parte de Turquía también se habla. El quinto lenguaje más utilizado en el mundo. Tiene una estructura lingüística muy rica. Tiene una reputación mundial con grabadoras de voz turcas, agencias de voz en off y actores de voz. La voz en off de pavo y doblaje en el mundo 's uno de los mejores países para hacer eso. Las agencias de voz han llegado a lugares importantes del mundo. Los cursos de voz en off ofrecen una muy buena educación. voicebros establecidos en Turquía y portal de voz poderosa consecuencia de Turquía.