Escuche Voice-Overs en categoría Turco

Seleccione los artistas de doblaje de nuestra base de datos, escuche las muestras y
seleccione la mejor voz para su proyecto con el botón "Reserva este Actor de Voz".

Cargando... Actor De Voz | Página 1

Seslendirmen.. 8 yıldır bu sektörde profesyonel olarak hizmet veriyorum.. Projelerinize ses vermek için buradayım..
25,74
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas
Ortalama 2 Yıldır Seslendirmenlik Yapıyorum. Yaklaşık 200'den Fazla Projede Yer Aldım. Sizinde Projelerinizde ki Ses Olabilirim.
85,80
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas
Merhaba, 1995 yılında İzmir'de başlayan yayıncılık serüvenim İstanbul' dan yayın yapan yerel ve ulusal radyolar ile devam etti. Bu süreçte birçok reklam, dizi ve belgeselde seslendirmen olarak yer aldım. Son olarak TRT İzmir Radyosunda görev almakla birlikte halen ulusal markaların reklam sesi olarak çalışmalarıma devam etmekteyim.
read more
17,16
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas
5 Ağustos doğumlu. Msgs 91 güzel sanatlar müzik mezunu. 86 dan bu yana binlerce projede yer aldı. Üretkendir ve tasarlayıcıdır. Çeşitli alternatifler sunar. Mükemmel çalışır. Profesyonel ekipman ve olanaklarıyla sizinledir.
read more
30,03
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 10 Horas
2011 yılından beri seslendirme ve diksiyon eğitimi alanında hizmet veriyorum. Marmara Üniversitesi Radyo Sinema TV bölümü mezunuyum. Yerel ve ulusal bazda yayın yapan radyo ve televizyonlarda haber spikeri, editör, seslendirmen olarak çalıştım. Şimdi de Voicebros ailesi ile çalışmalarıma devam ediyorum.
read more
17,16
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 17 Horas
Editör, köşe yazarı ve caz vokal sanatçısı Sanat Deliorman, 2008'de Boğaziçi Üniversitesi Çeviri Bilim Bölümü'nü bitirdi. 2009-2019 yılları arası Sonnokta Productions bünyesinde Sephora, Philips ve McDonald's gibi şirketler için online ve telefon reklam voice-over'ları seslendirdi. Öte yandan, editörlüğünü üstlendiği çeşitli dergi ve aralarında D-Marin Müzik Festivali'nin de bulunduğu uluslararası müzik organizasyonları için zaman zaman sunucu, röportör ve VTR seslendirmecisi olarak çalıştı. 4 yıldır Açık Radyo'da her salı akşamı "Dünyanın Cazı" programını hazırlayıp sunan Deliorman, bugün voices.com gibi yurt dışı platformlarda freelance seslendirme sanatçısı olarak çalışmaya devam etmektedir.
read more
Este artista trabaja con el método de propuesta.
Haber, santral, reklam, kitap, belgesel seslendirmeleri yapıyorum. Doğru vurgu ve tonlamalarla güven veren bir sese ihtiyacınız varsa en iyi projeleriniz için buradayım.
8,58
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas
Ben Adilcan Demirel 13 yıldır profesyonel olarak seslendirme ve seslendirme yönetmenliği yapmaktayım. Bir çok farklı reklamda, filmde dizide belgeselde seslendirme yaptım.
Este artista trabaja con el método de propuesta.
5 yılı aşkın bir süredir seslendirme yapıyorum Anadolu Üniversitesi radyosu Radyo A,Eskişehir'in yerel radyoları Radyo Net ve Biber FM'de haber spikerliği program sunuculuğu müzik programı sunuculuğu Çeşitli reklam ve seslendirme ajanslarında çalıştım
read more
12,87
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 10 Horas
İyi bir diksiyona sahibim.Sizinde Belgesel,Animasyon,Reklam Filmi,Tanıtım Filmi,Kısa film,Radyo ve Tv Reklamları,Santral,Haber ve Eğitim gibi çalışmalarınıza ses olabilirim.
8,58
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas
Total 0 grabacion
Voz en inglés sobre los precios rápidos y asequibles. El turco, que es una de las lenguas altai, está intensamente ocupado en la región entre los Balcanes y el Mar Caspio. Se cree que el turco se ha utilizado durante 8500 años. Los documentos escritos más antiguos del mundo están escritos en turco. Es la continuación de la lengua otomana. La mayor parte de Turquía también se habla. El quinto lenguaje más utilizado en el mundo. Tiene una estructura lingüística muy rica. Tiene una reputación mundial con grabadoras de voz turcas, agencias de voz en off y actores de voz. La voz en off de pavo y doblaje en el mundo 's uno de los mejores países para hacer eso. Las agencias de voz han llegado a lugares importantes del mundo. Los cursos de voz en off ofrecen una muy buena educación. voicebros establecidos en Turquía y portal de voz poderosa consecuencia de Turquía.