Escuche Voice-Overs en categoría Radio / TV

Seleccione los artistas de doblaje de nuestra base de datos, escuche las muestras y
seleccione la mejor voz para su proyecto con el botón "Reserva este Actor de Voz".


Ben Ömer Faruk, 8 yıldır profesyonel olarak seslendirme ve seslendirme yönetmenliği yapmaktayım. Bir çok farklı reklam, belgesel, tv programı ve radyolarda seslendirme yaptım. Ayrıca kurumsal radyo yayını yapmakta olan bir çok özel ve perakende sektöründeki şirketlerin reklam sesiyim.
read more

Este artista trabaja con el método de propuesta.
I am a german actor and VO artist with loads of experience, stationvoice for a big german radio station, and many satisfied international clients. My voiceworks go from audiobooks to online games, from stationvoice to commercials, e-learnings, webcontent and documentaries of all kind. One thing is clear: the job is done when the client is happy.
read more
65,00
Precios iniciales / / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas
Deniz Koloğlu 1978'de Ankara’da doğdu, İstanbul’da büyüdü. Liseden sonra Akademi İstanbul’da bir yıl gazetecilik okudu, İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. 2001 yılında Radyo Kozmos 92.3’te başladığı radyoculuğa prodüktörlük, programcılık, idarecilik ve radyo-müzik yayıncılığı alanlarında Açık Radyo ve Radyo Babylon’da devam etti. 2001’de Karga Bar’ın kabininde başlayan Cazır Cazır (2004-2016), Açık Radyo’da radyo programı olarak devam etti. 2008’de kısa bir süre için Works’te reklam metni yazarlığı yaptı. Utkan Çınar’la 2010’da kurdukları “utkan la deniz” grubuyla beş yıl boyunca kendi müziklerini yapıp söylediler. 2014’te Hasan Ersel ve Ali Pınar’la birlikte Cemal Reşit Rey’in yüzüncü doğum yılı için yaptıkları radyo programı (Açık Radyo, 2004) kitaplaştırıldı (Pan Yayıncılık). 2015’te Didem Gençtürk, Gözde Kazaz, İlksen Mavituna ve Saner Şen’le birlikte hazırladıkları Polis Destan Yazdı, Gezi’den Şiddet Tanıklıkları kitabı yayımlandı (İletişim Yayınları, 2015). 2016 baharında radyoculuğa ve müzik dinletme işine belirsiz bir süre için ara verdi. Sesli içerikle ilgili profesyonel mesaisi 2017’de dahil olduğu Yodiviki sesli içerik platformuyla farklı bir boyut kazandı. Ocak 2020’de tekrar başladığı Açık Radyo’da, bu sefer etkinlik koordinatörü ve ses arşivi editörü olarak sürdürdüğü görevi covid-19 nedeniyle zamanından erken sonlandı. Zaman zaman seslendirme yapıyor. Yaptığı söyleşiler bazen yazılı bazen sesli olarak farklı medyalarda yayınlanıyor. Bu alanlara paralel fotoğraf çekmekle ilgileniyor.
read more
55,72
Precios iniciales / / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas
Bonjour ! Je m'appelle Gianni, je suis comédien voix-off, voice-over et doublage de jeu vidéo. Je réalise régulièrement des pub TV, FM, WEB, films institutionnels. Toutes mes démos/vidéos diffusées sont disponible sur ma page. J'ai 38 ans et une voix médium-grave. Avec une grande amplitude de tonalité et d'âge dans mon interprétation (25/55 ans) PUB TV :* Renault, L'Oréal, Secret d'histoires, Indochine, Mr Bricolage etc... EMISSION TV : Plus vite que la musique PUB RADIO : Voix officielle des artistes urbain de Warner Music France : Aya Nakamura, SCH, Ninho etc ... PUB WEB : Unibet, Yousign, Somfy, Eminza etc.. DOUBLAGE DE JEU : Riders Republic de UBISOFT : rôle principale : Brett FILM INSTITUTIONNEL : Chanel, ville de Marseille, Ville de Genevilliers etc ... Mon profil pro : Je peux enregistrer dans mon studio ou me déplacer Je suis réactif, disponible et expérimenté. Je peux enregistrer des tests à la demande. Je peux facturer ou être payé en cachet. Au plaisir de vous lire, Gianni TEL : 0626942418 MAIL : [email protected]**
read more
23,22
Precios iniciales / / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas
1998'den bu yana radyo programı, SESLENDİRME ve prodüksiyon yapıyorum. Çalıştığım ajanslar ile yüzlerce Radyo & TV veya Sosyal Medya reklamından birinde veya bir santralde duymuş olabilirsiniz. * ULUSAL, BÖLGESEL, YEREL RADYO & TV REKLAM VE PROGRAM TANITIM * SOSYAL MEDYA, İNTERNET SİTESİ REKLAMI * BELGESEL & TANITIM * ANİMASYON
read more
27,86
Precios iniciales / / Tiempo de Resp. Appr. : 16 Horas
Hello, I am Juan Carlos, I am a professional voiceover actor working full time from my home studio. I can record in accent spanish Latin Neutral US. I can record your text in the tones: Institutional: Cheerful: Energetic: Advertising: Young Can you use my voice for: Explanatory videos, Commercial videos, Institutional message, Internet, Social Media, Characters, TV and Radio Spots, E-Learning, Presentations, IVRs, Dubbing You can also request the service of: Video Sync, Music BackGround, Audio Edition, Translations to spanish
read more
18,57
Precios iniciales / / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas
Hello world! My name is Naomi and I am a singer, dubbing actress and VO artist. I worked in many professional studio, and you heard my voice in Nicklodeon Junior, Canal +, COCOMELON, BIG BUS TOUR, DISNEY, PAYPAL, BABY TV, SPOTIFY and many others I work from home mostly, in my STUDIOBRICK VO EDITION. I use an AKG P220, SSL 2, CUBASE 10.5 To garanty you the best of quality! Let's keep in touch!
read more
13,93
Precios iniciales / / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas
Soy locutora y voz comercial hace mas de 20 años, con una larga experiencia en radio y con talento para el doblaje y la actuación de voz,
18,57
Precios iniciales / / Tiempo de Resp. Appr. : 2 Horas
Önder BİLGE 1967 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini yine İstanbul’da tamamladıktan sonra, 1989 yılında Western Washington Üniversitesi Kompozisyon bölümünden, 1994 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. Amerika’da bulunduğu yıllar arasında çeşitli üniversitelerde Caz ve Kompozisyon branşlarında araştırma görevlisi ve eğitimci olarak da görev yaptı. 1990 yılında Türkiye’ye dönen Bilge, 1992 yılında Kuşadası Altın Güvercin Şarkı Yarışması'nda Asya’nın seslendirdiği bestesi ile birincilik ödülü aldı. 1993 yılından itibaren Türkiye’nin önde gelen müzik adamları ve bestecilerinden Selmi Andak, Buğra Uğur ve Bora Ayanoğlu gibi isimlerle önemli projelerde yer aldı. Yurt içi ve yurt dışındaki festival ve yarışmalarda birçok ödül ve mansiyon kazandı. 1994 yılında kısa bir süre Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Batı müziği eğitmenliği yaptı. Aynı yıl merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Uluslararası Festival Organizasyonları Birliği'ne de (FIDOF) üye oldu. Yaptığı birçok proje ve çalışmanın ardından 1995-1997 yılları arasında ülkemizde faaliyet gösteren yabancı bir plak şirketinin özel projeler müdürlüğünü yaptı. Bu tarihler arasında birçok karışık albüm (compilation) ve özel projeye imza attı. Bu tarihlerden sonra ağırlıkla jingle, belgesel müzikleri, film müzikleri gibi görüntü üzerine müzikler üretmeye başladı ve hala üretmekte. Kişisel çalışmalarının yanı sıra, 1999-2007 tarihleri arasında NR1 Müzik’te genel müdür yardımcılığı ve menajerlik görevinde bulundu. Bu süre içerisinde birçok önemli grup ve sanatçıyla çalıştı. Aynı zamanda bu tarihler arasında Duman grubunun menajerliğini de yaptı. Bu süre içerisinde Duman grubu ile birlikte yurt içi ve yurt dışında olmak üzere 300’ün üzerinde konser gerçekleştirdi. Şu ana kadar birçok tanınmış proje, albüm ve müziğe imza atan Bilge’nin, “Project” adlı tüm dünyada yayınlanmakta olan kendine ait solo albüm serileri de bulunmaktadır. Halen "Müzik Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği" de (MSG) denetleme kurulu başkan yardımcılığı görevini sürdürmektedir.
read more

Este artista trabaja con el método de propuesta.
This is Ashraf Hijazi, I have been working as a voice over since 2011, and I worked with many companies, individuals, radios advertisements, motion graphics projects, and YouTube channels. I do accent: Arabic, Modern Standard Arabic, and Palestinian accent. It's my pleasure to work with you and I'm sure your script will be unique with my voice. I would love to be committed and professional most of time, so I always strive to submit my work with the best quality and at the required time.
read more
18,57
Precios iniciales / / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas
Total 0 grabacion
Voice overs for radio require perfect diction, a pleasant tone of voice and top-notch microphone skills. You need radio voice actors who understand radio as a medium for transmitting information and providing entertainment because all there is, is a voice. You probably don't want anything as over-the-top as Adrian Cronaur of 'Good Morning, Vietnam' fame, but even if you do, we've got the radio voice talent that will fit the bill. Radio is a powerful tool, and the voice that delivers the message is almost more important as the message itself. We have thousands of voice actors who specialize voice overs for radio. With the help of VoiceBros, you can easily get your radio voice over recorded in the language of your choice.