Escuche Voice-Overs en categoría Hombre | niño

Seleccione los artistas de doblaje de nuestra base de datos, escuche las muestras y
seleccione la mejor voz para su proyecto con el botón "Reserva este Actor de Voz".

Cargando... Actor De Voz | Página 1

OPCIONES DE FILTRO

BORRADOR DE PROYECTOS

Tiene que Registrarse o iniciar sesión para guardar sus proyectos como borrador.

Si aún no tienes una cuenta, haga clic aquí para registrarse.
AÜ. Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro bölümü mezunuyum. 11 senedir profesyonel tiyatro oyuncusuyum ve seslendirme yapmaktayım.
Este artista trabaja con el método de propuesta.

Şu an 8 buçuk yaşındayım. 2011 doğumluyum. Kitap okumaktan, resim yapmaktan, kutu oyunları oynamaktan, arkadaşlarımla eğlenceli şeyler yapmaktan hoşlanıyorum. Matematikte çok iyiyim, başkada aklıma bir şey gelmiyor. Henüz yeni başlıyorum... Ama ileride çok iyi bir seslendirme sanatçısı olacağımı biliyorum. Bana iş gönderin pişman olmazsınız... :)
read more
Este artista trabaja con el método de propuesta.

2014'ten beri kurumsal, reklam, e-learning, oyun, app, audiobook, çocuk hikayeleri, IVR, vb alanlarda kayıt yapıyorum.
89,86
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas

Şuan istanbulun en iyi seslendirme stüdyolarında türkçe dublaj yapmaktayım ; yabancı dizi / film ,belgesel ,sinema filmleri ve ayrıca bazı radyo kanallarının reklam sesi olarak çalışmaktayım ayrıca İngiliz ingilizcesi ile anons , şirket tanıtımı , reklam seslendirme çalışmalarını yürütmekteyim Erkek çocuk sesi , papağan sesi(Türkiye’de papağan sesi yapan sadece 3 -4 kişi bulunmaktadır güçlü bir gırtlak performası içeren oldukça özel bir seslendirmedir), Kadın olgun ve yaşlı kadın sesleri, kız çocuk sesi tarafımdan yapılabilmektedir.ayrıca türkçe ingilizce seslendirmede yapmaktayım 4 yıl ingilterede yaşadım ve ingiliz aksanına sahibim.
read more
62,90
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 6 Horas

Oyunculuk ve seslendirme eğitimi aldım. 1987 doğumluyum. Starbucks, Multinet card, Vestel, Bernardo ve birçok dizide, filmde ve animasyon filmde yaptığım seslendirmeler TV, radyo ve sosyal medyada yayınladı. Aktif olarak hala devam etmeyim.
read more
89,86
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas

Yaklaşık 8 yıldır profesyonel seslendirme yapıyorum. Birçok reklam filmi, tanıtım filmi, radyo reklamları, animasyon, ve belgesel filmlerde seslendirme yaptım ve yapmaya devam ediyorum. İşinize en kısa sürede teslim ederim.
read more
35,94
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 3 Horas

Will update later
26,96
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 2 día

Sammy is a little bubble of brightness all the way from Gold Coast Australia, her voice is one you must hear to truly believe. Her vocally versatile range keeps you wondering what voice will be next.
20,22
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 2 día

His name is KOUADIO BOGUI PAUL THIERRY and he lives in Ghana, precisely in Accra where he studies as a Conference Translator-Interpreter student at the GIL University (Ghana Institute of Languages). He is an outstanding voice-over. He can provide you with quality services because he has received quality training under the watchful eye of an expert in the field.
read more
19,10
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 2 día

Spanish voice over artist with extensive experience and own recording studio. I offer a professional service, fast and adjusted to each client needs.
33,70
Precios iniciales / VAT no incluido / Tiempo de Resp. Appr. : 2 día

Total 0 grabacion
There are several excellent reasons for needing the voice over of a male child. Nothing is more effective when you'd like to address children or their parents. At VoiceBros we have talented, young male voice actors from all over the world. Choose between 50+ languages and decide if you'd like to hear girls' or boys' voices. From toddlers to teenagers, we've got the voices that will match your requirements. Find the child voice over you're looking for by browsing our samples of children's voices, or post a casting call. No matter what your requirements are, VoiceBros has the child voice over actors you need. We'll translate your script into the languages of your choice and your professional recording will often arrive within a few hours.