Escuche Voice-Overs en categoría Hombre | Joven

Seleccione los artistas de doblaje de nuestra base de datos, escuche las muestras y
seleccione la mejor voz para su proyecto con el botón "Reserva este Actor de Voz".


Ben Ömer Faruk, 8 yıldır profesyonel olarak seslendirme ve seslendirme yönetmenliği yapmaktayım. Bir çok farklı reklam, belgesel, tv programı ve radyolarda seslendirme yaptım. Ayrıca kurumsal radyo yayını yapmakta olan bir çok özel ve perakende sektöründeki şirketlerin reklam sesiyim.
read more

Este artista trabaja con el método de propuesta.
Seslendirme Sanatçısı. Sizlere hızlı ve güvenilir bir çözüm ortağı olarak ses veriyorum. Referanslarım: COCA-COLA, BELLONA, SAMSUNG, PETROL OFİSİ, HONDA, AKBANK, FİLLİ BOYA, ŞOK, FORD, TÜRKİYE İŞ BANKASI, CİNEMAXİMUM, ENERJİSA, AYEDAŞ, SİNPAŞ, LUMERJACK, CITROEN, MEDİCALPARK, KIZILAY, TÜRGEV, EMLAK KONUT, VAKIFBANK, MİGROS, ARÇELİK, KUVEYTTÜRK, QNB FİNANSBANK, İNTEMA, BP, KNAUF, TÜRKİYE FİNANS, D-MARİN, MİSLi.COM, İDDİA, THE HUNGER, IF, SHELL, EMSAN, MUTLU AKÜ, BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ, WOME DULEXU, TRAKYA FEST, KİĞILI, OBA MAKARNA, EKER, NEVADİUM, FOX TV, TV8, SHOW TV, THY, ALBARAKA TÜRK, VODAFONE, BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, BLU TV, SOMPO SİGORTA, MİLLİYET, ARMİS YATAK.
read more

Este artista trabaja con el método de propuesta.
Yaklaşık 10 senedir profesyonel olarak seslendirme yapmaktayım. Şu anda Tgrt Haber Tv de Haber Perfore ve aktif olarak TV8 programlarının seslendirmesini yapmaktayım. Diğer işlerim ulusal kanal ve ajanslarla beraber Samsung Santral Anonsu-Doritos Sosyal Medya Reklamı-Haber Perfore-Radyo Alaturka Geçici Kurumsal Ses vs...
read more
13,93
Precios iniciales / / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas
Over 11 years recording Spanish voice over jobs for all kinds of radio and TV commercials, corporate narrations, e-learning, audio books, and more. Professional audio recording studio available.
46,43
Precios iniciales / / Tiempo de Resp. Appr. : 1 Horas
Mi nombre es Jonathan Serrano. Soy locutor, actor de doblaje y productor. Me dedico a la locución profesional de spots en radio, internet y televisión. Mi voz es versátil y dispongo de diferentes registros.
read more
20,43
Precios iniciales / / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas
20 yıldır birçok mecrada seslendirme yaptım ve yapmaya devam ediyorum . Yerel ve Ulusal radyolarda program yaptım, Birçok firmanın kurumsal sesi oldum , Mağaza içi müzik yayıncılığı (Kurumsal radyo)hizmeti de vermekteyim sizin de sesiniz olmak için bende bu platformdayım :) .
read more
27,86
Precios iniciales / / Tiempo de Resp. Appr. : 1 Horas
Hi, I'm Max Tammaro. My voice can be many things: calming, emotional, adventurous, gritty, sarcastic, sexy... But most of all it's useful for every type of project you have in mind! - Tv, Radio, and web commercial - Narrations - Documentaries, Audio guides - E-learning - Audiobooks - Acting
read more
18,57
Precios iniciales / / Tiempo de Resp. Appr. : 1 Horas
20 yıla yaklaşan seslendirme deneyimi ile artık VoiceBros'ta. Number One Fm / Tv - Programcı / Seslendirmen, Medya Tv - Ana Haber Spikeri. Kurumsal Seslendirme, Reklam, Haber, Belgesel, Sunum, Sesli Kitap, Dış Ses.
read more
18,57
Precios iniciales / / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas
Sesimi her an TRT, TRT Belgesel, CNN Türk, Ntv, Kanal D, ulusal, bölgesel radyolar ve tüm sosyal mecralarda duyabilirsiniz. TAI, Media Markt, E Bebek, Yurtiçi Kargo, Karcher, Mng Turizm, Heinz ve daha yüzlerce kurumsal firma yanılıyor olamaz. Yıllardır onlarca metne; kurumsal, enerjik, coşkulu yada güçlü bir hava katıyorum. Üstelik bunu da sadece VoiceBros'a özel olarak yapıyorum. Dilerseniz siparişinizi oluşturmadan önce metninizin ilk bir kaç cümlesini demo olarak farklı versiyonlarda seslendiriyorum. Böylelikle ses tonumu duyabilir, alacağınız hizmetin kalitesini henüz sipariş oluşturmadan da anlayabilirsiniz. Projelerinize özel fiyat teklifi almak için lütfen mesaj atın.
read more
9,29
Precios iniciales / / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas
I'm a voice actor with 7+ years of experience. I have done narration for short documentaries and stories, commercials, and characters on YouTube.
32,50
Precios iniciales / / Tiempo de Resp. Appr. : 24 Horas
Total 0 grabacion
Teenager Boys: rebellious, cool, and full of crazy ideas. They are always up for anything that's fun and risky ? using teenage boy voice over artists is the best way to reach young boys, adolescents, and teens. If you are curious where to find a professional teenage boy voice over artist, look no further. Now that you have found VoiceBros, there is only one question that remains: which teenage boy voice over artist are you going to choose for your project? Do you want your teenage boy voice over recorded in multiple languages? If you want your project to be heard worldwide, it?s a good idea. Since we have 100,000 voice actors that speak more than 50 languages, you'll find all the teenage boy voice over artists that you might need right here on VoiceBros. Choose the teenage boy voices you think would be the perfect match for your project. Once you do that, you?ll be blown away at how fast you get your perfect voice over recording.